Igas maakonnas on Sulle abiks konsultant, kes on valmis Sind nõustama organisatsiooni kogu elukaare jooksul. Siit leiad kiiresti konsultantide kontaktandmed. Nõu pakume ka vene keeles.

 

Maakondlike arenduskeskuste MTÜ konsultantide kontaktandmed

MAAKOND MAAKONDLIK ARENDUSKESKUS KONSULTANT
Harjumaa SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus Maret Lepiksaar
maret@heak.ee
tel 656 6522, 522 1163
Külli Vollmer
kylli@heak.ee
tel 656 6522, 511 4027
Jevgenia Rõbakova (venekeelsed ühingud)
jevgenia@heak.ee
tel 656 6522, 5305 0016
Hiiumaa SA Tuuru Kaja Hiis
kaja@tuuru.edu.ee
tel 462 2800
Ida-Virumaa SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus  Krista Pedak
krista.pedak@ivek.ee
tel 508 7472
Tatjana Zamorskaja (venekeelsed ühingud)
tatjana.zamorskaja@ivek.ee
tel 740 1956, 5300 6902
Jõgevamaa SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Kersti Kurvits
kersti.kurvits@jaek.ee
tel 776 8063, 520 8423
Järvamaa SA Järvamaa Arenduskeskus  Kaspar Tammist
kaspar@jarva.ee
tel 385 2365, 5801 0018
Läänemaa SA Läänemaa Arenduskeskus Tiina Ojamäe
tiina@lak.ee
tel 5635 2591
Lääne-Virumaa SA Lääne-Viru Arenduskeskus Katrin Põllu
mty@arenduskeskus.ee
tel 325 8028, 5850 1250
Põlvamaa SA Põlvamaa Arenduskeskus Kaisa Tammoja
kaisa.tammoja@polvamaa.ee
tel 799 8936, 510 9433
Pärnumaa SA Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus Daisi Sprenk
daisi@peak.ee
tel 5345 5161
Raplamaa SA Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Karin Ratas
karin@raek.ee
tel 489 4755, 504 2452
Saaremaa SA Saaremaa Arenduskeskus Helje Pent
helje.pent@sasak.ee
tel 452 0573, 525 7295
Tartumaa SA Tartu Ärinõuandla Kadri Pau
kadri@tartu.bas.ee
tel 742 8491, 742 8402
Valgamaa SA Valgamaa Arenguagentuur Aet Arula
aet.arula@valgamaa.ee
tel 526 0236
Viljandimaa SA Viljandimaa Arenduskeskus Jaanika Toome
jaanika.toome@viljandimaa.ee
tel 433 0446, 5788 0245
Võrumaa SA Võrumaa Arenguagentuur Katrin Volman
katrin@vaa.ee
tel 786 8367, 525 1750