Igas maakonnas on Sulle abiks maakondlike arenduskeskuste konsultant, kes nõustab ideest ühingu lõpetamiseni. MTÜ nõustamine on tagatud ka vene keeles. Siit leiad konsultantide kontaktandmed.

MTÜ nõustamine

Maakondlike arenduskeskuste MTÜ konsultantide kontaktandmed

MAAKOND MAAKONDLIK ARENDUSKESKUS KONSULTANT
Harjumaa SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Külli Vollmer
kylli@heak.ee
tel 656 6522, 511 4027
Gerli Veeleid (Projektinõustamine)
gerli@heak.ee 
tel 5686 6218
Jevgenia Rõbakova (venekeelsed ühingud)
jevgenia@heak.ee
tel 656 6522, 5305 0016
Hiiumaa SA Hiiumaa Arenduskeskus Kaja Sõrmus
kaja.sormus@hiiumaa.ee
tel 5345 9558
Ida-Virumaa SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus  Krista Pedak
krista.pedak@ivek.ee
tel 508 7472
Tatjana Zamorskaja (venekeelsed ühingud)
tatjana.zamorskaja@ivek.ee
tel 740 1956, 5300 6902
Jõgevamaa SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Kersti Kurvits
kersti.kurvits@jaek.ee
tel 776 8063, 520 8423
Järvamaa SA Järvamaa Arenduskeskus  Taive Saar
taive@jarva.ee
tel 385 2365
Läänemaa SA Läänemaa Tiina Ojamäe
tiina.ojamae@laanemaa.ee
tel 5635 2591
Lääne-Virumaa SA Lääne-Viru Arenduskeskus Kaoke Kärdi
mty@arenduskeskus.ee
tel 325 8028, 5850 1250
Põlvamaa SA Põlvamaa Arenduskeskus Kaisa Tammoja
kaisa.tammoja@polvamaa.ee
tel 799 8936, 510 9433
Pärnumaa SA Pärnumaa Arenduskeskus Daisi Sprenk
daisi@peak.ee
tel 5345 5161
Raplamaa SA Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Karin Ratas
karin@raek.ee
tel 489 4755, 504 2452
Saaremaa SA Saare Arenduskeskus Helje Pent
helje.pent@sasak.ee
tel 452 0573, 525 7295
Tartumaa SA Tartu Ärinõuandla Kadri Pau
kadri.pau@arinouandla.ee
tel 742 8491, 742 8402
Valgamaa SA Valgamaa Arenguagentuur Aet Arula
aet.arula@valgamaa.ee
tel 526 0236
Viljandimaa SA Viljandimaa Arenduskeskus Jaanika Toome
jaanika.toome@viljandimaa.ee
tel 433 0446, 5788 0245
Võrumaa SA Võrumaa Arenduskeskus Katrin Volman
katrin.volman@vorumaa.ee
tel 786 8367, 525 1750