NGO consultants in County Development Centres

COUNTY ORGANIZATION CONSULTANT
Harjumaa SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus Jevgenia Rõbakova (Russian-speaking NGOs)
jevgenia@heak.ee
Gerli Veeleid
Gerli@heak.ee
Ida-Virumaa SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus  Tatjana Zamorskaja
(Russian-speaking NGOs)

tatjana.zamorskaja@ivek.ee
Läänemaa SA Läänemaa Tanel Tiisler
tanel.tiisler@laanemaa.ee
Pärnumaa SA Pärnumaa Arenduskeskus Daisi Sprenk
daisi@parnumaa.ee
Raplamaa SA Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Karin Ratas
karin@raek.ee
Tartumaa SA Tartu Ärinõuandla Kadri Pau
kadri.pau@arinouandla.ee
Valgamaa SA Valgamaa Arenguagentuur Aet Arula
aet.arula@valgamaa.ee